Ваш психолог у Києві
с 8:00 до 19:00

Історія успіху мовою оригіналу, анонімно

Висловлюю свою подяку цьому неймовірно талановитому, розумному, чуйному психологу, Владі! Я щаслива, що знайшла саме тебе, Владо! Сьогодні минув рік з нашої першої зустрічі, і тут хочеться одне сказати, я круто змінила себе, а заразом своє життя з Твоєю допомогою!
Трішки про себе, можливо в когось схожа ситуація, але вагається чи йти до психолога чи ні, то, сподіваюся це зможе вам допомогти прийняти рішення.
Я з сім’ї, де тато добряче випивав кожного дня, а від маминого погляду всі мої подруги розбігалися по домівках, майже ніколи я не бачила її щасливою. Тато агресивно бив маму, мене ображав, вимагав бути сильною як чоловік, звинувачував обох у всьому. На це боляче було дивитися. Мама лупцювала мене років 4 за кожну погану оцінку. Відчуття завжди було присутнє таке, що я батькам чимось винна. Коли в школі навчалася, то була сміливіша, хоч і одинока, а під час навчання в університеті часто впадала в депресії. Мене легко можна було образити. В багатьох моїх діях присутня була невпевненість. Скільки себе пам’ятаю, я завжди втікала від проблем, які відбувалися в моїй сім’ї, і намагалася знайти затишок в відносинах з хлопцями. Легко закохувалася. Мене ображали, а я любила.
Коли внутрішні переживання стали нестерпними, інтуїція підказала, що мені допоможе психолог. Ніяких коштів вже було не жаль. Більше того скажу вже зараз, якщо б мені потрібно було інвестувати в себе більше, щоб отримати ті знання, якими я володію тепер, я б зробила все можливе. Я пишаюсь собою і своїми результатами.
Ось мої досягнення в сумісній праці з Владою:

  • Я вмію розмовляти з людьми будь-якого статусу. Чи то заможна чи впливова особа.
  • Я говорю ні, коли я не хочу чогось робити, чи вважаю за потрібне відмовити людині.
  • Я не боюся своїх батьків, я їх люблю.
  • Навчилася просити і не відчувати за це дискомфорт.
  • Навчилася правильно виражати свою любов до свого чоловіка.
  • Я знайшла відповіді на всі питання інтимного характеру. Моє інтимне життя зовсім інше.
  • Я змінила свою поведінку, ставлення до себе. Моя самооцінка виросла! Я навчилася по-іншому мислити, і, до речі, в усих відносинах, навіть не знала, що це можливо. Маю на увазі з чоловіком, подругами, батьками, знайомими.
  • Зрозуміла, чим би хотіла займатися в житті.Праця була неймовірно цікавою, складною для мене, інколи зі сльозами, але з колосальним успіхом. На сьогодні я прокидаюся з посмішкою, рядом біля чоловіка, про якого мріяла. Відчуваю себе ніжною і жіночною, впевненою в собі. Мені не заважають жити ніякі думки.

Владочко, дякую Тобі! Ти така терпляча!Бажаю тобі здійснення всіх твоїх мрій! Як і мої здійснилися)